Славия постигна втората си победа в Анталия, където е на подготвителен лагер. "Белите" спечелиха с 2:0 срещу Тобол Костанай (Казахстан).

Ивайло Димитров откри резултата в края на първото полувреме чрез дузпа, а полузащитникът Стефан Велев се разписа в 74-ата минута на срещата, оформяйки крайното 2:0.

Това беше последната контрола за столичния тим в Турция. Тимът на Златомир Загорчич се прибира в София утре (2 февруари), като на 3-и и 4-и февруари играчите на "белите" ще получат почивка.

На 10-и февруари е предвидена приятелска среща между Славия и Берое в Стара Загора.

За състава на Тобол игра бившият футболист на "белите" Фернандер Касаи.

Стартов състав на Славия: Емануеле Джерия, Славчо Шоколаров, Стефан Велков, Андреа Христов, Абуд Омар, Емил Мартинов, Стефан Велев, Иван Минчев, Галин Иванов, Ивайло Димиотров, Наско Милев