Славия отвя с категоричното 7:1 у дома Сливен в среща от 4 кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Цветомир Вачев и Мартин Кечев се разписаха в последните четири минути на първата част, а веднага след почивката Йордан Попов и Христо Тодоров направиха резултата 4:0.

Габриел Димонов намали изоставането на гостите в 63-ата минута. Вратарят Мартин Величков се разписа от дузпа, ново попадение добави Йордан Попов, а до края точен беше и Георги Славчев за крайното 7:1.

В класирането славистите имат актив от 7 точки след втората си поредна победа в шампионата. В петия кръг "белите" гостуват на ОФК Пирин (Благоевград). Срещата е на 10 септември от 16:00 часа. Сливен е на последното 16-о място с 4 загуби от 4 мача до момента.