Юношите на Славия остават сред лидерите в Елитните групи до 17 и до 19 години. В 20-ия кръг при 17-годишните "белите" почиваха, а кръг по-рано записаха победа с 3:0 у дома срещу Черноморец (Бургас). Славистите имаха тотално превъзходство и в 58-ата минута Димитър Законов реализира първия гол.

Осем минути след това Христо Тодоров удвои преднината на домакините, а Георги Славчев фиксира крайното 3:0 в 72-ата минута на двубоя.

Днес Славия приема ОФК Спартак (Плевен). "Белите" заемат четвърто място във временното класиране с актив от 41 точки и един изигран мач по-малко от конкурентите за челните позиции. На върха с 47 е Лудогорец, следват Литекс (45) и Септември (София) (42).

Както вече съобщихме, в 20-ия кръг от Елитната група до 19 години славистите загубиха с 0:2 у дома срещу лидера Лудогорец и остават на трето място в шампионата с актив от 41 точки. Талантите на клуба от Разград имат 44 точки, а вторият Литекс е с 43. "Белите" обаче са с мач по-малко от конкурентите си на върха.

Днес старшата възраст на Славия гостува на Септември в среща от 21-ия кръг.