Запазилият място в елита Спартак (Варна) се раздели с Александър Георгиев и Емил Янчев, обявиха официално от клуба. За първия БЛИЦ информира вчера, че вече няма да носи екипа на "соколите".
"ФК „Спартак“ Варна и футболистите Емил Янчев и Александър Георгиев прекратиха своите договорни отношения по взаимно съгласие.
Благодарим на Емил и Александър за времето, прекарано в клуба, и за професионалното им отношение към синьо-бялата фланелка.
Пожелаваме им здраве, късмет и много успехи в бъдещата кариера!
Успех, момчета!", написаха "соколите".
