Запазилият място в елита Спартак (Варна) се раздели с Александър Георгиев и Емил Янчев, обявиха официално от клуба. За първия БЛИЦ информира вчера, че вече няма да носи екипа на "соколите".

"ФК „Спартак“ Варна и футболистите Емил Янчев и Александър Георгиев прекратиха своите договорни отношения по взаимно съгласие.

Благодарим на Емил и Александър за времето, прекарано в клуба, и за професионалното им отношение към синьо-бялата фланелка.

Пожелаваме им здраве, късмет и много успехи в бъдещата кариера!

Успех, момчета!", написаха "соколите".

 подкрепя българския спорт