Попълнете търсена ключова дума или фраза

Пирин и Спартак (Варна) с реми в Благоевград

Двата тима не успяха да си вкарат гол в контролата

1 от 1

Пирин и Спартак (Варна) завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра на стадион “Христо Ботев” в Благоевград. Мачът бе напълно равностоен.

Домакините от Благоевград имаха предимство през по-голяма част от мача срещу новака в Първа лига, но липсваха чистите положения пред двете врати.

Най-добрият шанс за гол пропусна Станислав Костов от "орлетата", чийто шут се отби в страничния стълб през първата част.

На 2 юли Пирин ще посрещне Беласица в последната си контрола от лятната подготовка.

Спартак се прибира във Варна и следващата събота ще изиграе контрола срещу втория отбор на "соколите". Тимът завърши лятната си подготовка в Банско с изиграни четири контроли. От тях записа две загуби – от ЦСКА 1948 (0:5) и Ботев Враца (0:3), една победа над Славия (2:1) и равенство с Пирин (0:0).

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2022