Бургаският клуб по художествена гимнастика Олимпия 74 постигна нов успех преди няколко дни. Бъдещите таланти на Петя Монева спечелиха доста медали на XXXII Международен турнир "Мемориал 78" и XII "Купа ЦСКА". На основния двигател в клуба Монева от скоро помага и талантливата ни гимнастичка Мария Матева. Красивата грация тренира най-малките, които вече също печелят отличия от турнири.

При девойки младша възраст Магдалина Миневска спечели три златни медала (многобой, обръч и топка). Моника Генова завърши с бронзов медал на въже.

При девойки старша възраст Татяна Воложанина спечели златен медал в многобой и два златни медала на топка и бухалки. Виолета Стоянова се класира 10-та в многобоя

При най-малките Ема Ямалиева зае 4-то място на без уред, а Йоана Младенова стана 7-ма в многобоя до 10 години.