Александър Георгиев изигра втори пореден мач в НХЛ и направи 31 спасявания, но Ню Йорк Рейнджърс отстъпи с 3:5 при гостуването си на Торонто Мейпъл Лийфс. Двата тима изиграха невероятна трета част, в която паднаха общо шест гола. Преди дни роденият в Русе вратар беше титуляр при победата с 3:1 над Анахайм Дъкс.

Мич Марнър се разписа два пъти за „кленовите листа“ през заключителната третина, включително и гол на празна врата 20 секунди преди края, след като Крис Крийдър беше намалил за 3:4. Андреас Йонсон се отличи с попадение и две асистенции. Морган Райли се разписа веднъж и направи едно голово подаване, а Патрик Марло също беше точен.

Вратарят Фредерик Андерсен на Торонто отрази 25 удара, а Джон Таварес направи две асистенции. Така Мейпъл Лийфс записа трета поредна победа.

Нийл Пионк и Кевин Хейс се отличиха с по едно попадение и едно голово подаване за Ню Йорк Рейнджърс, който отстъпи за четвърти път в последните си пет срещи и записа девета загуба за последните си 12 мача.