Болоня и Аталанта завършиха 2:2 в отложен мач от Серия "А". 33-годишният нападател на домакините Марко ди Вайо се отчете с две попадения, реализирайки в 19-ата и 34-ата минути, но те не се оказаха достатъчни за тима му да стигне до трите точки.

Благодарение на головете на Томас Мафредини в 36-ата и на Ернесто Шевантон в 60-ата Аталанта се добра до крайното 2:2, донесло по точка на двата отбора и оставяйки ги в дъното на таблицата. След 20 изиграни мача Болоня е 17-и с 20 точки, а Аталанта има 17 в актива си и заема 18-ата позиция.

В друг отложен мач от Серия "А" Дженоа и Бари също не се победиха, завършвайки 1:1. Още в 4-ата минута гостите поведоха чрез Пауло де Соуса Барето, но с гол на Омар Милането в 53-ата домакините се добраха до точката. Така Дженоа събра 28 в актива си и заема 11-ото място във временното класиране. Бари пък е девети с 29 точки. /БЛИЦ