Бившият полузащитник на Барселона и националния отбор на Бразилия - Ривалдо, вкара гол при дебюта за новия си отбор Сао Каетано в първенството на щата Сао Пауло. Тимът завърши 2:2 като гост на Коринтианс, а навършилият 40 години Ривалдо изравни четири минути след началото на второто полувреме за 1:1.

Ривалдо, който в последните години от кариерата си поиграваше в отбори от дестинации като Гърция, Узбекистан и Ангола, се разписа с глава за Сао Каетано в 49-ата минута.

Преди почивката бившият нападател на Байерн (Мюнхен) Пауло Гереро откри за Коринтианс. В 64-ата минута Даниелзиньо изведе гостите от Сао Каетано напред, но две минути преди края на редовните 90 Паулиньо донесе точката на световните клубни шампиони.

След 7 кръга в бразилското първенство Паулища начело в класирането е Понте Прета с 15 точки, докато Ривалдо и съотборниците му от Сао Каетано имат едва 5 и заемат 16-ата позиция. Коринтианс е пети с 12 точки.