Воденият временно от Алоис Швартц тим загуби гостуването си на Алемания Аахен с минималното 0:1 в среща от 32-ия кръг на Втора Бундеслига и по този начин се отдалечи от второто място в класирането, докато надеждите на домакините за завръщане в елита отново са живи. Единственото и победно попадение за Аахен на препълнения до краен предел с 20 900 зрители “Тиволи” вкара Флориан Мюлер в 66-ата минута на мача.

С победата си Алемания се изкачи на четвърто място във временното класиране с актив от 52 точки, колкото има Кайзерслаутерн, който обаче заради по-лошата си голова разлика е на шеста позиция.

Инголщат – Санкт Паули

Временно класиране: 1.Фрайбург 64 точки, 2.Майнц 05 54, 3.Нюрнберг 53, 4. Аахен 52, 5. Гройтер Фюрт 52, 6. Кайзерслаутерн 52, 7. Дуисбург 49 и т.н. /БЛИЦ