Бившата звезда на Интер Адриано вкара поредния си гол при победата на Фламенго като гост на Наутико с 2:0 в мач от 35-ия кръг на бразилското първенство. Така отборът се доближи само на две точки от лидера Сао Пауло три кръга преди края на шампионата.

Гостите поведоха в 16-ата минута, когато Адриано овладя топката след центриране отдясно и я подаде на свой съотборник, който стреля, вратарят на Наутико Гледсон се намеси лошо и сръбският халф Деян Петкович почти от голлинията вкара топката във вратата.

В 45-ата минута Адриано се разписа за 2:0 отблизо след центриране на Лео Моура отдясно. Това бе 19-ият гол от началото на бразилското първенство за Адриано, който е на първо място в листата на реализаторите.
В други срещи от кръга Коринтианс на Роналдо загуби с 1:3 при гостуването си на Авай, а Баруери разби с 3:0 като домакин Ботафого./БЛИЦ

Интернасионал – Сантос 3:1

Класиране след 35 кръг: 1.Сао Пауло 62 точки, 2.Фламенго 60, 3.Палмейрас 59, 4.Интернасионал 56, 5.Атлетико Минейро 56, 6.Крузейро 55, 7.Авай 53