Бившият нападател на Интер Адриано отбеляза петия си гол от началото на сезона и помогна на Фламенго да вземе ценна точка срещу Сао Пауло. Мачът завърши 2:2, а Императора бе точен от дузпа в средата на първото полувреме, отсъдена за нарушение срещу самия него. Въпреки че точно преди почивката останаха с човек по-малко след червен картон на Силва, домакините от Сао Пауло успяха да се доберат до равенството с автогол на Вагнер в 65-ата минута.

Коринтианс на Роналдо претърпя тежка загуба с 0:3 от Гремио. Тимът от Порто Алегре реши всичко още до полувремето с попадения на Минейро, Жонас и Маркес. В класирането двата отбора си размениха местата и Коринтианс заема 8-а позиция с 14 точки. Начело е Атлетико (Минейро) с 21./БЛИЦ