Бившият нападател на Интер Адриано вкара поредния си гол при победата на Фламенго над Коринтианс с минималното 1:0 в мач от 18-ия кръг на бразилското първенство. Императора бе точен в 58-ата минута, като това бе негово десето попадение от началото на сезона. След тази победа Фламенго се изкачи на 8-о място с 27 точки, а Коринтианс остана на 11-а позиция с 25 точки. Коринтианс бе отново без звездата си Роналдо, който е със счупена ръка, а в последните 5 мача отборът няма победа.

Шампионът Сао Пауло победи втория в таблицата Гояс с 3:1 и се изкачи на четвърто място в класирането на 5 точки след лидера Палмейрас, който има мач по-малко./БЛИЦ

Атлетико Минейро – Палмейрас

Класиране след 18 кръг: 1.Палмейрас 35 т. (17 мача), 2.Гояс 32 (18 мача), 3.Атлетико Минейро 31 (16 мача), 4.Сао Пауло 30 (18 мача), 5.Гремио 28 (18 мача) и др.