Бившият нападател на Интер Адриано помогна за успеха на Фламенго с 2:1 като гост на Сантос в едно от дербитата от кръга. Нападателят изравни резултата в 78-ата минута, след като преди това Робсон бе открил за домакините в 70-ата минута. Пара си отбеляза автогол две минути преди края и дари Фламенго с победата.

С хеттрик на Обиня Палмейрас срази Коринтианс с 3:0 като гост в дербито на Сао Пауло от 14-ия кръг от първенството на Бразилия. По този начин Палмейрас се изравни по точки с лидера Атлетико Минейро, който изненадващо загуби с 0:1 от Гойас. Без лидера си Роналдо, който счупи ръка в 30 минута, домакините от Коринтианс бяха лесна плячка за гостите от Палмейрас./БЛИЦ

Ботафого - Интернасионал- 3:2

Класиране 14 кръг: Атлетико Минейро 28 т., 2.Палмейрас 28, 3.Витория 24, 4.Интернасионал 24, 5.Коринтианс 23, Гойас 23 и др.