Албания надви Грузия с 1:0 в мач от втора дивизия на Лигата на нациите. "Орлите" реализираха победния гол три минути след почивката, когато Кристиан Аслани беше точен.

В среща от третото ниво на Лигата на нациите Словакия се наложи с 3:1 над домакина Азербайджан. Автогол на Рахил Мамадов след точно четвърт час игра изведе словаците напред, но Торал Байрамов изравни седем минути преди почивката.

Развръзката дойде през второто полувреме, когато в 70-ата минута Маир Емрели от домакините получи втори жълт и съответно червен картон.

Лукаш Хараслин и Давид Дуриш бяха точни съответно в 75-ата и 86-ата минута, осигурявайки ценния успех за словаците, които имат 10 точки на първото място в група 1. Азербайджан е на четвърта позиция след четири поредни поражения.