ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Българският национал Алекс Петков и Шльонск (Вроцлав) продължават наказателната акция в Полша. 24-годишният защитник и съотборниците му в полския клуб надвиха и Ягелония (Бялисток) - 2:1 в среща от седмия кръг на Екстракласа.

Победата е четвърта поредна за Шльонск в шампионата след тези над Лех (Познан) (3:1), Видзев (Лодз) (2:0) и Погон (Шчечин) (2:0). Алекс Петков и компания събраха 13 точки и оглавиха класирането, като имат с една повече от днешния си противник Ягелония, който е с 12 т.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

24-годишният ни национал отново беше титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал. Алекс Петков е основен футболист на Шльонск, игра и в седемте мача до момента от началото на сезона. И днес сърцатият защитник се открои със стабилни намеси и има заслуга за поредния успех на отбора си.

В герой за домакините се превърна Ерик Експозито. 27-годишният испански нападател реализира и двата гола във вратата на Ягелония. Второто попадение на Еспозито беше от дузпа в 81-ата минута.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!