Бившият нападател на ЦСКА Али Соу блесна за настоящия си тим Анкарагюджю при домакинската победа с 3:1 над шампиона Трабзонспор на четвъртфиналите на купата на Турция. 28-годишният гамбийски национал вкара два гола за успеха, с който тимът му се класира за финалната четворка на турнира.

Трабзонспор откри резултата в 22-ата минута, когато Абдюлкадир Йомюр се разписа след асистенция на Лазар Маркович. През втората част се случи обрат в полза на тима от турската столица.

След почивката Али Соу първоначално нямаше късмет и прати топката в гредата, но в 51-ата минута изравни, след като беше точен с глава. В 68-ата минута Ламин Диак доведе резултата до обрат в полза на Анкарагюджю, а седем минути преди края на мача Соу с втория си гол оформи крайния резултат.