Българският нападател Костадин Башов игра 68 минути за Алки (Ларнака) при равенството 1:1 като гост на Арис (Лимасол) в среща от 16-ия кръг на кипърското първенство.

Костадин Башов започна като титуляр и в 19-ата минута създаде добър шанс за гол, след като проби по крилото и върна топката към Добрашинович, който от 20 метра стреля силно, но кълбото облиза страничната греда от външната страна и излезе в аут. След почивката домакините от Лимасол поведоха в резултата с попадение на Желсон Гонсалес в 60-ата минута, но в 70-ата Арнал Либерт Конде донесе точката на Алки.

С подялбата на точките Алки събра актив от 20 пункта и заема седмото място във временното класиране. Арис остана на 12-а позиция с 15 точки.