В двубой от първия кръг в турнира за Купата на Африка в група Е тимовете на Алжир и Сиера Леоне не излъчиха победител, завършвайки 0:0. На вратата цял мач за алжирците игра вратарят Райс Мболи, който игра в България с екипите на ЦСКА и Славия.

Алжир имаше доста сериозно преимущество по време на целия двубой, но така и не успяха да стигнат до победен гол.

Още в 4-ата минута Марез пусна отличен пас към Слимани, но топката мина встрани от вратата. Футболистите на Сиера Леоне отвърнаха с удар на Камара, но отново гол нямаше, след като топката мина встрани от вратата.

В 23-ата минута отново Камара не сполучи. През втората част многобройните опити на футболистите на Алжир да стигнат до победата удариха на камък и така крайният изход от мача остана 0:0.

Така двата тима стартираха с актив от по 1 точка, а утре Екваториална Гвинея и Кот Д~Ивоар се изправят един срещу друг в другия мач от групата.