ПСЖ победи у дома Тулуза с 3:1 в мач от 20-ия кръг на френската Лига 1 и записа първа победа в за първенство под ръководството на новия си италиански наставник Карло Анчелоти.

Точни за успеха на парижани бяха Нене в 38-ата и 68-ата минута и Хавиер Пасторе в 57-ата минута. Почетният гол за Тулуза пък бе дело на Даниел Браатен в 88-ата минута. След успеха си ПСЖ събра актив от 43 точки и продължава да е едноличен лидер в временното класиране. Тулуза пък се намира на осма позиция с 31 точки.

В дербито на кръга пък Монпелие победи на свой терен Лион с 1:0. Единственото попадение бе дело на звездата на домакините Оливие Жиру, който се разписа в 62-рата минута след пас на Жофри Дернис. С победата си Монпелие запази второто си място в класирането с 40 точки, докато Лион остана на четвърта позиция с 35 пункта.