Воденият от Ангел Червенков (на снимката в средата) резервен състав на Хартс победи в домакински мач Сент Мирън с 3:1. В титулярния състав на "сърцата", като крило и на двата фланга игра  Бранимир Костадинов, информира сайтът kostadinov-football.com.

Отборът от Единбург бе съставен предимно от млади играчи, като от "старата гвардия" на терена бяха единствено испанецът Рубен Палацелос и финландецът Юхо Макела. Гостите поведоха в 11-ата минута, но Гари Глен възстанови равенството в 16-ата, а до края на полувремето Шон Майкъл направи 2:1. В 83-ата минута Юхо Макела затвърди успеха с трето попадение.

Костадинов имаше само една сравнително добра възможност за гол, след извеждащо подаване на Макела през първото полувреме, но изстрелът му мина над вратата. От началото на шампионата в резервната Премиер лига отборът на Ангел Червенков не познава поражението, като вече имаше гостуване и на Рейнджърс, завършило 0:0. /БЛИЦ