Съперникът ни в квалификационна Група "G" за Евро 2012 Англия постигна трудна победа с 2:1 срещу Унгария в приятелска среща. Проверката се игра на стадион "Уембли", където на 3 септември гостува селекцията на Станимир Стоилов.

Унгария поведе в 62-ата минута, а попадението бе записано като автогол на Фил Ягиелка. То обаче бе спорно, тъй като останаха съмнения дали наистина топката е преминала голлинията.

Халфът Стивън Джерард обаче спаси честта на Англия и с два прекрасни гола донесе успеха на тима си. Звездата на Ливърпул първо изравни в 69-ата минута, когато пое топката в половината на унгарците и с бомбен шут от далечно разстояние отбеляза - 1:1. Четири минути след това влезлият в игра като резерва Ашли Йънг подаде на Джерард в наказателното поле, капитанът майсторски излъга няколко бранители на гостите и отблизо вкара за крайното 2:1. /БЛИЦ