Тиери Анри се отчете с две асистенции за попаденията на Хуан Пабло Анхел при равенството 2:2 на Ню Йорк Ред Булс срещу останалия с 10 души Хюстън Динамо. Френската звезда не успя да запише победа в дебюта си в МЛС.

Анри подаде за попаденията на колумбиеца Анхел в 10-ата и 58-ата минута. Той отправи и два удара към вратата на противника, като при един от тях удари напречната греда в 42-ата минута. Той обаче не успя да помогне на тима си за постигането на победа.

Брайън Мълейн вкара изравнителния гол за Хюстън Динамо в 89-ата минута. Брад Дейвис бе вкарал първия гол за тексаския тим в 24-ата минута от дузпа.

Като потвърждение на слуховете, че клубът от Ню Йорк ще привлече мексиканския национал Рафаел Маркес от Барселона, Ред Булс имат свиката пресконференция във вторник. Обявено, че тогава ще бъде представено ново топ попълнение на отбора./БЛИЦ