Българският национал Антон Недялков се отличи с асистенция за класическия успех на ФК Далас с 3:0 над Сиатъл Саундърс в мач от МЛС.

Бившия играч на ЦСКА игра цял мач и подаде за второто попадение на Роланд Ламах в 63-ата минута. 30-годишният белгийски нападател на ФК Далас пък завърши с два гола и асистенция.

Ламах откри резултата в 20-ата минута, а в 58-ата подаде  на аржентинеца Макс Урути, който отпразнува гола си с въобръжаемо изстрелване на стрела с лък. Пет минути по-късно дойде асистенцията на Недялков и второто попадение на Ламах.

Две минути след третия гол за тима си Недялков получи жълт картон. Към момента ФК Далас е шести в Западната Конференция с една победа и едно равенство. Лидери с по два успеха са новакът Лос Анджелис ФК, Минесота Юнайтед, Спортинг (Канзас Сити) и Ванкувър Уайткепс. Начело на Източната Конференция с три победи е Ню Йорк Сити.