ФК Далас спечели домакинството си срещу отбора на Златан Ибрахимович - ЛА Галакси с 3:2. Българският национал Антон Недялков записа цял мач при успеха на "биковете".

В 28-ата минута на срещата Урути откри резултата за отбора на българина след асистенция на Диас - 1:0.

В края на първото полувреме падна нов гол за Далас. Този път голмайстор бе Роланд Лама, който се възползва от нова асистенция на Диас - 2:0.

Второто полувреме започна добре за гостите, които върнаха едно попадение чрез бившия футболист на Марсилия Роман Алесандрини - 2:1.

В 52-ата минута падна ново попадение за Далас, като отново голмайстор бе Роланд Лама, а асистент Мауро Диас - 3:1.

В 73-ата минута "биковете" останаха с човек по-малко след втори жълт и респективно червен картон за Рето Циглер.

Емануел Боатенг върна надеждите на Галакси в 83-ата минута, когато се възползва от хубава асистенция на друга от звездите на отбора Ашли Коул - 3:2.

В 89-ата минута звездата на гостите Златан Ибрахимович тресна гредата след мощен удар от пряк свободен удар.

До края Далас успя да задържи преднината си, въпреки че бе с човек по-малко и така стигна до успеха.