Юношата на "Левски" Антонио Вутов вкара първото си попадение в официален мач за дублиращия отбор на Удинезе. Българският талант реализира един от головете при победата с 2:0 над Милан в двубой от Примаверата.

17-годишният атакуващ полузащитник се разписа за 1:0 с неспасяем изстрел в 18-ата минута. Преди почивката точен във вратата на "росонерите" беше и съотборникът му Енес Ходжа.

За състава на Филипо Индзаги 74 минути на терена беше Стефан Ел Шаарави, който се възстановява след контузия и все още не е готов за игра за първия отбор на гранда от Милано.

Както е известно, Удинезе купи Вутов от "Левски" през януари, като до момента талантът от Мездра се подвизава при юношите и играе за резервния тим на "фриуланите" в Примаверата.