Кремонезе и Асколи завършиха 2:2 в мач от шестия кръг в италианската Серия "Б". Българският национал Валентин Антов изигра първи пълни 90 минути за новия си тим. Припомняме, че това лятo той беше преотстъпен в Кремонезе от Монца.

Масимо Кода изведе домакините напред в резултата в 14-ата минута, но 11 минути по-късно Асколи достигна до равенството чрез Джакомо Мандзари.

Кода вкара втори гол в 60-ата минута и Кремонезе отново поведе - 2:1. Тимът на Антов обаче остана с човек по-малко на терена в 64-ата минута, когато Джакомо Куалята си изкара втори жълт и респективно червен картон. Това повлияния на събитията на терена, а Асколи стигна до точката с попадение на Пабло Родригес в 88-ата минута.

Кремонезе е на 11-ото място във временното класиране в Серия "Б" с актив от 7 точки, докато Асколи е с 4.