Армения постигна победа с 3:2 у дома над Черна гора в двубой от група "Е" на световните квалификации. Домакините отстъпваха с 0:2 на почивката, но сътвориха обрат и се добраха до успеха в последната секунда.

Дамир Ковачевич откри резултата за Черна гора в 36-ата минута, а само 120 секунди по-късно Стеван Йоветич заби втори гол за гостите.
През второто полувреме арменците се развихриха и стигнаха до пълен обрат. Артак Григорян върна едно попадение в 50-ата минута, а в 74-ата Вараздат Хароян вкара за 2:2.

Драмата настъпи в последната минута на продължението на срещата. Топката достигна до Геворг Газарян, който я прати в мрежата и докара до дилириум феновете на стадиона.

Успехът е първи от началото на квалификациите за Армения. След три поражения тимът най-после взе точки и се отскубна от дъното. Черна гора продължава да бъде на върха със 7 точки, но и с мач повече от Полша, която също има толкова.