ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НА БУКМЕЙКЪР ТУК!

Арсенал победи Кристъл Палас с 5:0 в среща от 21-ия кръг на английската Висша лига. Успехът прати "артилеристите" на трета позиция в таблицата за класиране, докато съперникът им е 14-и.

Головото шоу започна в 11-ата минута след центриране на Деклан Райс и удар с глава на Багриел (1:0).

Авансът на Арсенал бе удвоен в 37-ата минута след автогол на Дийн Хендерсон , отклонил топката в собствената си врата (2:0).

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

След час игра "артилеристите" поискаха дузпа за падане на Габриел Жезус в наказателното поле. По-малко от десет минути след това бразилецът подаде на Леандро Тросар за 3:0.

Резултатът се запази до 90-ата минута, но в продължението паднаха два бързи гола.

Габриел Мартинели се разписа в четвъртата минута от продължението след подаване на Еди Нкетия (4:0), а минута по-късно отново Мартинели оформи крайното 5:0 след пад на Жоржиньо.