Мениджърът на Арсенал Микел Артета коментира първия полуфинал за Шампионската лига срещу Атлетико (Мадрид). Двубоят на стадион „Метрополитано“ в испанската столица завърши при резултат 1:1, а двата гола паднаха след изпълнение на дузпи.

„Можем да извлечем много позитиви от представянето си в мача. Направихме хубави неща. Знаехме, че ще имаме трудности. Съперникът има страхотен баланс на стадиона си срещу най-добрите отбори в света, вкарвал е по 3-4 гола. Справихме се с това, но можеше да постигнем и повече. По средата на пътя сме, но сме и в страхотна позиция. Всичко ще се реши в Лондон, пред нашите фенове. Всичко ще зависи от нас“, коментира Артета.