Италия победи Венецуела с 2:1 в контрола, играна във Форт Лодърдейл, САЩ.  В герой за „адзурите“ се превърна аржентинецът Матео Ретеги. 24-годишният нападател на Дженоа е роден и израснал в Аржентина, но понеже има италиански корени, избра да играе за „скуадрата“.

Венецуела получи дузпа още във втората минута, но Донарума спаси удара на Хосе Рондон.

Италия поведе в резултата в 40-ата минута, когато Камбиазо асистира за първия гол на Матео Ретеги в срещата.

Венецуела успя да изравни резултата в 43-ата минута, когато Джакомо Бонавентура допусна груба грешка. От нея се възползва Дарвин Мачис, пратил топката в опразнената вратаа.

Италия стигна до победата с втори гол на Матео Ретеги в мача в 81-ата минута. Жоржиньо напредна в наказателното поле и подаде към нападателя, той се обърна и от десетина метра стреля във вратата за 2:1.

Ретеги има вече четири гола в само пет изиграни мача за „скуадра адзура“.