Българският национал Атанас Илиев записа близо половин час игра при равенството 2:2 на неговия Асколи като гост на Кротоне в мач от седмия кръг на италианската Серия Б.

Бившият нападател на Ботев (Пловдив) се появи в игра в 63-ата минута, когато неговият тим изоставаше с 1:2 след два гола на Симоне Канестрели за домакините и попадение на Федерико Диониси за Асколи.

Кротоне остана с човек по-малко на терена в 54-ата минута, когато червеният цвят на картона видя голмайстора Канестрели. Изравнителното попадение за Асколи дойде в 4-ата минута на добавеното време на мача, когато точен бе Софиан Бидауи.

С равенството отборът на Наско Илиев заема 5-ото място във временното класиране на Сария Б с 13 точки от 7 мача, докато Кротоне е едва 16-и със само 4 точки.