Атлетико (Мадрид) постигна минимален успех с 1:0 над Тотнъм на "Мелбърн Крикет Граунд" в среща от приятелския турнир "International Champions Cup".

През първото полувреме лондончани бяха по-активният отбор и създадоха няколко голови ситуации, пропилени от Онома и Ламела, които треснаха гредите. Пет минути преди почивката "дюшекчиите" излязоха напред в резултата, след като Годин се разписа от близка дистанция.

През втората част Тотнъм се опита да стигне до изравнително попадение, но до такова така и не се стигна и испанците се поздравиха с успеха.

Тотнъм: Ворм (76'-Макгий), Трипиър (60'-Уокър-Питерс), Уолкс, Картър-Викърс, Йедлин (60'-Милър), Уаняма (46'-Мейсън), Уинкс (76'-Бол), Ламела (46'-Сон), Ериксен (46'-Каръл), Онома (60'-Шадли), Янсен (75'-Едуардс)
Мениджър: Маурисио Почетино

Атлетико (Мадрид): Облак, Върсалко, Годин, Савич, Филипе, Фернандес, Тейе (74'-Диедиу), Мендеш (58'- К. Енрике), Саул, Ернандес (58'- Х. Фернандес), Торес
Треньор: Диего Симеоне