Атлетико Мадрид и Хетафе завършиха 3:3 в мач от Ла Лига, игран снощи. В 38-ата минута Стефан Савич от домакините беше изгонен след втори жълт картон. Въпреки това в края на полувремето Антоан Гризман откри резултата за „дюшекчиите“.

След почивката паднаха още четири гола. Борха Майорал изравни в началото на второто полувреме, а Мората и пак Гризман (дузпа) бяха точни за 3:1.

Върхът на шоуто настъпи от 87-ата минута нататък, когато най-напред Оскар намали, а в третата минута на добавеното време отново Борха Майорал изравни. Този път той беше точен от дузпа.

Севиля пък с новия си треньор Кике Санчес Флорес се върна към победите след 3:0 като гости на Гранада в андалусийско дерби. Адриа Педроса откри в 23-ата минута, Лукас Окампос удвои 9 минути по-късно, а ветеранът Серхио Рамос оформи крайния резултат в 49-ата минута.

В друг мач от Ла Лига, игран снощи, Валенсия би с 1:0 Райо Валекано като гост.