Атлетико (Мадрид) продължава активно борбата за шампионската титла в Испания. В мач от 35 кръг на Примера дивисион „дюшекчиите“ записаха минимален домакински успех с 1:0 над Малага.

Въпреки предстоящия първи полуфинал от Шампионската лига срещу Байерн в сряда, Диего Симеоне не даде почивка на основните си играчи и ги хвърли в битката за титлата в Испания.

Единственото попадение в срещата беше реализирано от резервата Анхел Корея в 62-ата минута с удар от дъгата на наказателното поле.

С този успех тимът на Диего Симеоне временно оглави класирането в Примера дивисион с 82 точки, една повече от Реал (Мадрид). Барселона е на трето място със 79, но и мач по-малко. По-късно днес каталунците приемат Спортинг (Хихон).

Резултати, програма и класиране в Испания - ТУК !!!