Осасуна и Валенсия завършиха атрактивно 3:3 в мач от 17-ия кръг на испанската Примера дивисион.
„Прилепите” повеждаха на три пъти в резултата, но въпреки това трябваше да се задоволят само с равенството.

Мунир ел Хадади откри за гостите още в 3-ата минута, но Ориол Риера изравни само 4 по-късно. Само секунди преди почивката звездата на домакините си вкара автогол и отново даде аванс на Валенсия.

Роберто Торес възстанови за втори път равенството в 62-ата минута. В 73-ата Мартин Монтоя се разписа за 2:3.

Малко преди края Дани Парехо пропусна дузпа и домакините се възползваха максимално, след като в добавеното време Карлос Клерк оформи крайното 3:3.

Валенсия е на 17-о място във временното класиране с 13 точки, с пет повече от последния Осасуна.