Идиотска постъпка остави фенове на Барселона без транспорт след мача на тима от основната фаза на Шампионската лига срещу Брюж (3:3) като гост.

Автобус, превозващ запалянковци на каталунците до стадион „Ян Брейдел“, изгоря напълно. Пожарът избухна по време на движение, а вината за това е изцепката на испанските фенове, които запалили факли във вътрешността на возилото.

Това незабавно предизвикало пожар. В резултат на това домакините от Брюж са спрели всички безплатни автобуси за феновете на Барселона. Така всички запалянковци на „блаугранас“ са били оставени сами да търсят начини за придвижване до хотелите, в които са настанени. Новината беше официално потвърдена и от страна на Барселона.