Автобусът с футболистите на Ювентус катастрофира по пътя си към Ливорно, съобщават италианските медии. Късно снощи двата тима направиха равенство 1:1 в мач от 21-ия кръг на италианската Серия “А”.

Преди двубоя автобусът на “старата госпожа” се ударил в една от полицейските коли, която го съпровождала по пътя от хотела до стадиона. Играчите се разминали само с уплаха, но няколко полицаи били ранени и се е наложило да бъдат откарани в болница.

Головете в мача паднаха още преди почивката. Ливорно поведе с попадение на Антонио Филипини в 26-ата минута, а малко преди почивката Никола Легроталие възстанови равенството. През втората част хаотичният натиск на Юве не доведе до втори гол и отборът остана само с една победа в последните си 8 мача в първенството. Юве дори завърши срещата с човек по-малко, след като Фелипе Мелобеше изгонен за два жълти картона в 83-ата минута./БЛИЦ