ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Милан победи Фиорентина с 2:1 у дома в двубой от 15-ия кръг на италианската Серия "А".

Рафаел Леао изведе "росонерите" напред в резултата още във втората минута (1:0), а Фиорентина изравни в 28-ата с попадение на Антонин Барак (1:1).

След малко повече от половин час игра Фиорентина поиска дузпа за падане на играч във виолетово в наказателното поле, но реферът замълча. Минути след почивката Оливие Жиру пропусна да изведе Милан, но стреля в тялото на вратаря.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

След час игра Фиорентина за втори път поиска дузпа, но реферът пак не отсъди 11-метров наказателен удар.

До края Милан направи два сериозни пропуска, дело на Жиру и Рафаел Леао, а мачът бе решен в продължението.

Тогава Никола Миленкович си отбеляза автогол при центриране пред врата на гостите и донесе успеха на "росонерите" (2:1).

Милан е на втора позиция на 8 точки от лидера Наполи, докато Фиорентина е на 10-а позиция с 19 точки.