Емил Ангелов продължава с отличното си представяне в Турция. Бабангида вкара гол при победата на Денизлиспор с 2:1 над Коджаелиспор. Двубоят бе от 28-ия кръг на турската Суперлига и пряк мач между конкуренти за оставане в групата.

Ангелов започна титуляр за домакините и игра до последния съдийски сигнал. Именно той откри за Денизлиспор в 72-ата минута, но шест по-късно гостите изравниха. В 81-ата минута все пак Бабангида и съотборниците му стигнаха до победата, след като точен за 2:1 бе Вурал.

Днешното попадение бе пето за Емил Ангелов в Суперлигата. Бабангида има и един гол за Купата на Турция.

С прибавените три точки Денизлиспор вече има 32 в актива си и се изкачи на 13-ото място. Коджаелиспор пък остана на предспоследната 17-а позиция с 23. /БЛИЦ

Бешикташ - Бурсаспор

Класирането към момента: 1.СИВАССПОР 57 т., 2.Бешикташ 55, 3.Трабзонспор 53, 4.Фенербахче 48, 5.Галатасарай 48 и др.