Българският нападател Емил Ангелов се отчете с гол за Карабюкспор при домакинската победа с 3:2 над Газиантепспор в мач от 27 кръг на турската Суперлига.

Бабангида започна титуляр за домакините и остана на терена до 70-ата минута, когато бе заменен от бразилеца Диего Роча Коельо. Ивелин Попов не игра за гостите заради контузия.

Иван де Соуса даде аванс на Газиантепспор в седмата минута, но четири минути преди почивката Ясин Авчъ изравни. Емил Ангелов се разписа в 63-ата минута и доведе до обрат в полза на Карабюкспор. Това бе второто попадение от началото на сезона за бившия играч на “Левски” и Литекс.

В последните 10 минути на мача паднаха нови два гола. Гостите изравниха чрез Олчан Адън в 81-ата, а в самия край на двубоя Илхан Парлак донесе победата на домакините.

С този успех Карабюкспор се изкачи на осмо място в класирането с 37 точки. Газиантепспор е четвърти с 46. Фенербахче е лидер с 60 точки, колкото има и вторият Трабзонспор. Бурсаспор е трети с 51 точки./БЛИЦ