Българският нападател Емил Ангелов се отчете с асистенция за Карабюкспор при домакинското равенство 1:1 с Бурсаспор в мач от 25 кръг на турската Суперлига.

На вратата на гостите цял мач бе Димитър Иванков, а Бабангида започна като титуляр за Карабюкспор. В 62-ата минута той отстъпи мястото си на Сеньол Акън.

Още в 4-ата минута Бурсаспор откри резултата. Кени Милър се разписа, след като се оказа в чиста позиция на задната греда след центриране на Пабло Батая от корнер.

Четвърт час по-късно Ангелов напредна към наказателното поле на Иванков и върна топката към Илхан Парлак, който не пропусна, останал сам срещу българския вратар.

С това равенство Бурсаспор запази третото си място в класирането, но вече с 50 точки и изостава на четири от лидерите Фенербахче и Трабзонспор. Карабюкспор е 10-и с 34 точки./БЛИЦ