Българинът Емил Ангелов се отчете с два опасни удара и жълт картон при домакинското раlенство 0:0 на Карабюкспор с Кайзериспор в мач от 19 кръг на турската Суперлига.

Бабангида започна титуляр за домакините и остана на терена до 85-ата минута, когато бе заменен от Ясин Авджъ. Малко преди смяната си бившият нападател на “Левски” и Литекс получи жълт картон.

Точно преди почивката Ангелов имаше възможност да открие резултата, когато с глава засече центриране на Бюлент. Топката обаче мина над вратата на Кайзериспор.

В 58-ата минута българинът отново би опасно с глава след корнер, изпълнен от Бирол. Този път топката мина съвсем близо до напречната греда.

Равенството изкачи Карабюкспор на девето място в класирането с 25 точки. Кайзериспор е четвърти с 36, колкото има и третият Фенербахче. Лидер е Трабзонспор с 43 точки, пет повече от Бурсаспор./БЛИЦ