Апоел (Рамат Ган) с българите Елин Топузаков, Крум Бибишков и Димитър Телкийски падна с 0:1 като гост на Ирони (Кирят Шмона). Така ценното за домакините попадение реализира нападателят на Локомотив (София) Зоран Балдовалиев, който играе под наем в израелския тим.

Македонският голаджия се появи на терена в 30-ата минута, след като негов съотборник получи травма. Само осем минути по-късно обаче точно на Балдовалиев се падна възможността да изпълни дузпа, и той бе точен. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Крум Бибишков в пеналта, а заради бурните си протести Димитър Телкийски получи жълт картон.

Мечо, Топчо и Бибишков играха цял мач за Апоел (Рамат Ган), който след загубата остана на предпоследното 15-о място. Ирони (Кирят Шмона) остана на върха с 13 точки след 5 изиграни мача. /БЛИЦ