Една от легендите на българския футбол и Щутгарт Красимир Балъков реализира дузпа в демонстративна среща между ветерани на германските и чуждестранните легенди, играли в Бундеслигата. Балъков и компания загубиха с 2:4 след изпълнение на дузпи. В редовното време мачът завърши 1:1. В игра за легионерите се появи и бившият нападател на Кьолн и Бохум Георги Донков.

Пауло Серджо (65) откри за чужденците в средата на второто полувреме, а Фреди Бобич (90+1) изравни за 1:1 в даденото от съдията Бернд Хайнеман продължение. След това пропуски от бялата точка на бразилеца Пауло Серджо и австриеца Тони Полстер доведоха до поражението на легионерите.

Освен Балъков, направил пропуск с глава на празна врата през първото полувреме, и Донков за мача в Кьолн бяха пристигнали Жан-Мари Пфаф, Андреас Бреме, Улф Кирстен, Гуидо Бухвалд, Лотар Матеус, Марио Баслер и други.