ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет Лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Барселона завърши при 1:1 като гост на Валенсия в среща от 17-ия кръг на Ла Лига и удължи на три двубоите си без победа.

Мачът започна с пропуск на домакините още във втората минута, в която Иняки Пеня спаси удар на Роман Яремчук.

Барса отвърна с две добри възможности пред Роберт Левандовски в 18-ата и 28-ата минута, но полякът не се възползва.

До края на полувремето гостите пропиляха още един шанс след удар на Педри, а Уго Дуро шутира опасно към вратата на Барса.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Минути след почивката Илкай Гюндоган пропиля поредна ситуация пред вратата на Валенсия.

Резултатът бе открит в 55-ата минута, в която Жиао Феликс се възползва от пас отдясно и на празна врата се разписа за 1:0.

Три минути по-късно португалецът можеше да реши всичко, но ударът му бе блокиран.

Рафиня бе близо до втори гол за Барса в 66-ата минута, но Гиорги Мамардашвили спаси изстрела на бразилеца в близкия ъгъл.

Валенсия стигна до равенството в 70-ата минута след неумела игра на отбраната на Барса. Топката попадна у Уго Гиямон, който я прати в горния ляв ъгъл с техничен удар (1:1).

Каталунците получиха възможност да изравнят в 82-ата минута, в която Рафиня се измъкна отляво, но ударът му бе спрян от вратаря, а след това и от защитник при опита за добавка.

В продължението на срещата бразилецът пропусна още една добра възможност за гол.

Барселона измести Атлетико (Мадрид) от третата позиция, но вече е на четири точки с мач повече зад Реал (Мадрид). Валенсия е на 10-а позиция с 20 точки.