Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Барселона спечели домашната си купа "Жоан Гампер" след 3:0 над Бока Хуниорс. Сблъсъкът за трофея се игра пред малко повече от 70 хиляди зрители на "Камп Ноу". Аржентинският тим, който се очаквахме в България за мач с Левски в чест на Георги Аспарухов - Гунди, премери сили с каталунците.

Головете за Барселона отбелязаха Малком, Лионел Меси и Рафиня.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Първите две попадения паднаха през първото полувреме. Малком откри в 18-ата минута, а Лео Меси покачи на 2:0 малко преди почивката - в 39-ата. Влезлият като резерва Рафиня оформи крайното 3:0 в 67-ата.

Треньорът на Барселона Ернесто Валверде заложи на следните титуляри: Тер Стеген, Пике, Ракитич, Коутиньо, Меси, Малком, Мунир, Роберто, Видал, Умтити и Миранда.

Преди срещата новият първи капитан на каталунците Лео Меси взе микрофона и се обърна към хилядите зрители по трибуните, приветствайки новите попълнения и обещавайки борба за всички трофеи.