Жесток шок преживяха играчите на Германея (Сапарева баня) и съперниците им от столичния Септември по време на мача на двата отбора в предпразничния кръг на Югозападната “В” група (1:3), съобщава “Струма”.

Между двете полувремена един от зрителите на стадиона се свлече на земята в очевидно тежко състояние. Лекарят на домакините от София и част от футболистите се втурнаха да оказват първа помощ до идването на линейката, според предварителната диагноза човекът е получил инсулт.

Оказа се, че мъжът е баща на един от състезателите на Септември, който свали екипа и го придружи в болницата. Инцидентът забави началото на втората част, в която Германея допусна неприятен обрат в резултата, след като се оттеглиха на почивка с гол преднина.