Българският национален бранител Иван Иванов остана резерва за Базел при разгромната домакинска победа над Тюн с 4:1 в среща от 15-ия кръг на швейцарската Суперлига. Преди началото на срещата феновете на Базел отбелязаха с огромни транспаранти, безброй знамена и шумни възгласи 120-годишния юбилей на клуба, основан на 15 ноември 1893 година.

Гостите от Тюн помрачиха за кратко настроението, след като поведоха в 13-ата минута с гол на Фулвио Сулмони, който с глава разстреля вратарят Вайлати. Осем минути по-късно звездата на домакините Валентин Щокер изравни, а през втората част домакините довършиха съперника с нови три попадения. Карл Возер направи обрата пълен в 51-ата минута, а четвърт час преди края капитанът Марко Щрелер покачи на 3:1. Крайното 4:1 оформи появилият се на смяна Андрист, който бе точен в последната 90-а минута.

След успеха си Базел остава убедителен лидер с 30 точки, като има преднина от 3 пред втория Йънг Бойс, който надви с 3:2 аутсайдера Лозана. Тюн е на шеста позиция с 18 пункта.