Младежката формация на Базел до 19-годишна възраст постигна успех с 3:2 над връстниците си от Ливърпул. В другия мач Лудогорец загуби от Реал Мадрид с 0:3.

Два гола за победата на домакините отбеляза младият нападател Седрик Итен, който бе точен в 14-ата и 90-ата минута. Именно той откри резултата, но младата надежда на Ливърпул Джером Синклеър обърна развоя до 2:1 след голове в 67-ата и 72-ата минута след пасове на резервата Хари Уилсън. Домакините се хвърлиха на финален щурм и първо Албиан Айети изравни в 87-ата минута, а в последната 90-а героят на домакините в този мач Седрик Итен донесе успеха.

Лидер е Реал Мадрид с пълен актив от 6 точки, втори и трети са Ливърпул и Базел с по 3, а последен е Лудогорец./БЛИЦ